6520

Pielęgniarka w Zespole Długoterminowej Opieki Domowej dla Dzieci

Aktualnie do Zespołu Długoterminowej Opieki Domowej dla Dzieci poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka/pielęgniarz

Zakres obowiązków:

  • świadczenia pielęgnacyjno- lecznicze w ramach pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej (toaleta trzewa oskrzelowego, kontrola pielęgnacji tracheostomii),
  • świadczenia usprawniające w ramach pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej: (gimnastyka oddechowa z oklepywaniem, wykonywanie inhalacji),
  • świadczenia diagnostyczne w ramach pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej: (kontrola parametrów życiowych).

Wymagania:

  • Wykształcenie: prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/ pielęgniarza
  • Specjalizacja z anestezjologii i intensywnej terapii lub kurs specjalizacyjny z anestezjologii i intensywnej terapii.
  • Miejsce zamieszkania pacjenta WARSZAWA
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów, dobra organizacja pracy własnej, dokładność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego.
  • Pracę na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Oferty proszę kierować pod numer telefonu:

22 815 13 54 - mgr Barbara Krzos

Koordynator Zespołu Długoterminowej Opieki Domowej dla Dzieci IPCZD

Informujemy, że skontaktujemy sie tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwanym „RODO”), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz innych przesłanych dokumentach do celów rekrutacyjnych prowadzonych przez Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” z siedzibą w Warszawie jak również wyrażam zgodę na przechowywanie moich danych w okresie następnych 6 miesięcy na potrzeby procesów rekrutacyjnych odbywających się w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.

wyrażam zgodę